Call Us on 24/7


Contact us at the Consulting WP office nearest to you


(00) 123 456 7890

  Quick Contact

  Siguria fizike

  Aty ku kujdesi përzihet me teknologjinë!

  Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Maecena nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus. Në enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, telus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Imperdiet e Enes.

  Maecena nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus. Në enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.

  Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, telus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, telus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Imperdiet e Enes.

  Çfarë është një NVR e Sigurisë?

  Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Maecena nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus. Në enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.

  • Parandalimi i krimit
  • Proceset industriale
  • Monitorimi i trafikut
  • Siguria e transportit
  • Ngjarje sportive
  • Punonjësit e monitorimit
  • Institucionet
  • Përdorimi kriminal
  • Siguria e shtëpisë

  Maecena nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus. Në enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.

  Detajet e aksesorëve

  Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Maecena nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus. Në enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.

  Pajisjet e rrjetit dhe kamerat
  Kombinimi NVR me kamerën

  Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, telus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet.

  Pajisjet e konvertuesit

  Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, telus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet.

  Paketat dhe çmimet
  Basic Level Protection
  $54.99

  Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Maecena nec odio et ante tincidunt tempus.

  • 1 – Konvertuesi NVR
  • 3 Nr – Kamera 5Mp
  • 1 – Sistemi i monitorimit
  • Softuer dhe mbështetje

  Bli tani

  High Level Protection
  $99.99

  Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Maecena nec odio et ante tincidunt tempus.

  • 1 – Konvertuesi NVR
  • 8 Nr – Kamera 10Mp
  • 1 – Sistemi i monitorimit
  • Softuer dhe mbështetje

  Bli tani

  ×